Про нас

“Охоронна компанія “ТИТАН БЕЗПЕКА” на сьогоднішній день є однією з найуспішніших компаній в Україні в сфері охорони. Компанія з 2009 року займає тверду позицію на ринку охоронних послуг і забезпечує безпеку житлових комплексів, офісних приміщень, фінансово-кредитних організацій, роздрібних мереж, державних установ, організацій сфери HoReCa, будівельних компаній та інших галузей української економіки.

Багатий досвід і прагнення повністю задовольнити замовника дає змогу в стислі терміни розробити і впровадити найрізноманітніші проєкти з охорони об’єктів.

Робота “Охоронної компанії “ТИТАН БЕЗПЕКА” базується на застосуванні інноваційних технологій у сфері безпеки, ефективній взаємодії з правоохоронними органами, оперативному вирішенні поставлених завдань і наданні сприяння в охороні громадського порядку.

Варто зазначити, що на сьогоднішній день постійний штат нашої компанії перевищує 200 осіб, більшість з яких мають за плечима великий досвід служби в силових структурах, правоохоронних органах, пройшли необхідне навчання в навчальних закладах за програмою охоронної діяльності.

Сьогодні “ТИТАН БЕЗПЕКА” – не просто компанія, яка надає послуги, а компанія, що надає цілий охоронний сервіс.

Головний наш орієнтир у роботі з клієнтами – їхні побажання.

Для якісного забезпечення захисту на об’єкті охорони наші фахівці проводять його експертну оцінку, ретельно аналізують рівень безпеки та ймовірність потенційних загроз для об’єкта, майна, що охороняється. Спільно із Замовником і нашими фахівцями розробляється комплекс заходів (організаційних, режимних, технічних та інших) щодо протидії ймовірній загрозі, розробляється система охорони об’єкта, майна.

Ефективна охорона об’єкта забезпечується:

  • професійно підготовленими співробітниками охорони;
  • постійним підвищенням рівня їхньої кваліфікації;
  • наявністю сучасних засобів зв’язку, спеціальних і технічних засобів охорони та захисту, тощо;
  • моніторингом рівня загроз та вдосконаленням заходів щодо їх попередження.

Наша компанія – це насамперед якісне виконання договірних умов, тому співробітники забезпечують Замовника послуг охорони найкращим сервісом! У нашому колективі працюють фахівці, які вміють виділяти головне, визначати пріоритети у своїй роботі та ефективно їх реалізувати.

“ТИТАН БЕЗПЕКА” розробляє власні технології роботи в галузі безпеки, беручи до уваги досвід роботи передових приватних охоронних підприємств і державних правоохоронних структур.

Надійність, порядність, бездоганність, професіоналізм, відповідальність – ось ті постулати, якими керується наша компанія, захищаючи інтереси своїх клієнтів.

Залишити заявку

Якщо вам потрібна наша допомога, залиште заявку і ми зв’яжемося з вами найближчим часом

Чому
обирають нас?

Максимально-ефективних результатів ми досягаємо за рахунок професійних фахівців, використання новітнього обладнання, прогресивних і сучасних методів роботи
Ми вміємо виконувати складні завдання
Спеціалізована юридична підтримка
Великий досвід у
спірних ситуаціях
Власна система підготовки та навчання співробітників
Співробітники оснащені необхідними засобами
Сучасні, технічні засоби охорони
Працюємо цілодобово і без збоїв
Працюємо на підставі виданих ліцензій
Підключення до
охорони за 1 день

Ми лідери ринку, і ось деякі цифри

0
Років на ринку
0 +
Співробітників
0 +
Задоволених клієнтів
0 +
Підключено об'єктів

Наші клієнти

Замовити дзвінок

Якщо вам потрібна наша допомога, залиште заявку і ми зв’яжемося з вами найближчим часом